صحبت تنها از جدیدترین کلکسیون برند «Toms» با رنگ‌های شاد، متنوع و پرانرژی‌اش نیست. راحتی و سبک‌بودن کفش‌های "Alpargata" هم به تنهایی شاید آنقدرها ما را به وسوسه خرید نیندازد. اما قبول کنید وقتی به این فکر کنیم که خرید یک جفت کفش از برند تامز برابر هدیه یک جفت کفش به یک کودک نیازمند در کشوری فقیر و دورافتاده است، شک و دودلی می‌تواند از ما دور شود و به‌سرعت دست به خرید شویم. 

برند تامز در سال ۲۰۱۶ توسط  "بِلیک مایکاستی۱" در کالیفرنیا تاسیس شد. اولین طراحی‌های این برند، کفش‌های آلپارگاتا، با "یک ایده خلاقانه" خاص خود همراه بود: "One for One"؛ به ازای فروش یک جفت از کفش‌های این برند، یک جفت کفش به یک کودک نیازمند هدیه داده می‌شود. همین ایده انسان‌دوستانه باعث شد که خرید از این برند معنای دیگری پیدا کند و بسیاری از مشتریان را راحت‌تر دست به جیب کند و البته بِلیک مایکاستی هم با این موفقیت تشویق شد که طراحی و تولید عینک را هم با همان ایده "یک خرید، یک هدیه" به برند خود اضافه کند. با این ایده ناب، تامز تا به حال حدود ۶۰ میلیون جفت کفش فروخته و هدیه داده است.  

کلکسیون جدید تامز که "The Venice Collection" نام دارد، برای مردان و زنان و البته کودکان در ۱۴ رنگ، با در نظر گرفتن شعار "One for One"، که به شعار حرفه‌ای این برند تبدیل شده، طراحی شده است.

1. Blake Mycoskie

 

Brands: