با آغاز فصل بهار، "عطرهای گرم زمستانی" را کنار بگذارید و در جستجوی "رایحه‌های خنک تابستانی" باشید؛ عطری که با آن احساس راحتی می‌کنید و انگار که برای شما ساخته شده است.

در اینجا ده عطر از ده برند، که فصل بهار را زیباتر، پررنگ‌تر، خوش‌بوتر، دوست‌داشتنی‌تر و به یاد ماندنی‌تر می‌کنند، به شما معرفی می‌کنیم.

Eau De Soleil Blanc
جدیدترین عطر برند «Tom Ford» ترکیبی از اسانس شکوفه پرتقال، ترنج و بهارنارنج است که در دل خود عطر گل یاسمن و گل رز بلغاری را پنهان کرده است تا ذهن شما را آسوده، و از مشغولیت‌های روزمره رها کند.

Coco Mademoiselle

همان عطر کلاسیک "کوکو شَنِل" که با عطر گل پچولی (نعنا هندی)، لوبیای تونکا و وانیل "به روز" شده و بوی خوش آن شما را گیج و مسحور می‌کند. 

Nomade
مثل همه عطرهای برند «Chloe» با رایحه‌ای "جذاب و احساساتی"،- با ترکیبی از بوی مشک و عنبر، عطر گل پچولی و چوب صندل.

Primrose and Rye Cologne

این عطر از برند «Jo Malone London» با شمیم خوش گل پامچال، وانیل، گندم سیاه (چاودار) و میموزا مشام شما را تا ساعت‌ها نوازش می‌دهد. 

L’Eau Rosée

سومین عطر از برند «Miu Miu» با عطر گل لیلیوم، رز، و بوی مشک و لیمو، که برای یک روز بهاری پرجنب و جوش و شیرین طراحی شده است.

Fleur De Peau
یک عطر لوکس و فریبنده از برند فرانسوی «Diptyque» با رایحه مشک و عنبر، گل نرگس، و دانه تند و تیز فلفل، که بوی خوش آن تا ساعت‌ها روی پوست می‌ماند و شامه هر مشکل‌پسندی را نوازش می‌دهد.

Bloom Acqua Di Fiori
دومین عطر از برند «Gucci» در زمان مدیریت هنری "الساندرو می‌کله۱"؛ پرشور و طرب‌انگیز، خنک و تازه، با ترکیبی از عطر گل باریجه (قاسنی یا بیزرد) و عطر مشک و چوب صندل.

Le Jour Se Lève
در توصیف جدیدترین عطر برند فرانسوی «Louis Vuitton» همانقدر کافی است که بگوییم "Le Jour Se Lève" یعنی "سپیده دم"! ترکیب اسانس گل یاسمن، اسمانتوس (گیاهی از تیره نعناسانان) و مگنولیا در این عطر، برای شما فضای یک سپیده دم بهاری پرتب و تاب، و پرچنب و جوش می‌سازد.

Dolce
عطر «Dolce» جمع تضادهاست: رایحه گل مگنولیا، گل یاس، و شکوفه بهارنارنج، که با روغن بادام و نارگیل، و چوب صندل ترکیب شده تا "خاطره‌های مخملی و دل‌انگیز" را یادآوری کند.

Hibiscus Palm
به بوی مشک، نارگیل، وانیل، نیلوفر آبی و گیاه یلنگ یلنگ فکر کنید؛ این عطر از برند «Aerin» آمیزه‌ای از بوی خوش همه آن‌هاست که با یک بسته‌بندی شیک و تودل‌برو طراحی شده است.

 1. Alessandro Michele

 

Brands: