Actual URL: http://becausetehran.com/welcome

خوش آمدید!

Becausetehran.com فضایی است هنری برای معرفی‌ جدیدترین و خلاقانه‌ترین محصولات پوشیدنی سراسر دنیا. هدف ما ارائه بهترین‌های دنیا به ایران و معرفی‌ بهترین‌های ایران به دنیای مد است. 

محصولات مد شاید گاهی زودگذر، با قیمتی گزاف و کیفیتی نازل به نظر بیاید؛ و یا از سوی دیگر یک سرمایه‌گذاری باارزش و به صرفه در طی زمان باشد. با این همه،‌ دانش ما درباره سابقه و روش‌های تولید در انواع برندها باعث شده تا محصولاتی که از بهترین جنس و برترین نحوه ساخت بهره برده‌اند و ارزش واقعی خود را در طی زمان حفظ می‌کنند، گردآوری کرده و به شما معرفی کنیم.

چشم‌انداز ما اطلاع‌رسانی آخرین اخبار و گرایش‌های جدید هنر و مد از هر نقطه جهان، و همچنین معرفی استعدادهای خلاق ایرانی داخل و خارج از ایران به جهانیان است.

در بخش فروشگاه اینترنتی، با ارسال مستقیم کالا و ضمانت کیفیت و اصل بودن آن‌، نهایت تلاش خود را برای جلب رضایت مصرف‌کننده خواهیم کرد و ارتباط بین شما و عرضه‌کنندگان نامدار و معتبر آنلاین خارجی را میسر می‌سازیم. خرید کالا از وب‌سایت بیکاز تهران بر مبنای قوانین و آئین نامه‌های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود.

لطفا هرگونه سوال خود را ایمیل کنید و ما در کوتاه‎ترین زمان ممکن به آن رسیدگی می‌کنیم.