اگر سودای خرید یک کیف شیک و باکلاس در سر دارید، از اینجا تکان نخورید!
ما سه کیف از برندهای «Loewe» ،«Burberry»، و «Boyy» برای شما در نظر گرفته‌ایم. فرقى نمى‌كند كدام را انتخاب كنيد، به هرحال برنده‌ايد: طراحی‌‌های فانتزی آن‌ها هیچوقت از مد نمی‌افتد، و رنگ‌های آب‌نباتی و شادشان شما را همیشه شنگول، سرحال و خوشحال نگه مى‌دارد. 


Boyy's 'Romeo' bag
قلاب روی این کیف متوسط و خوش‌اندازه، زينت‌بخش کیف‌های کلکسیون "Romeo" است. حالا خودتان سبك سنگين كنيد كه چطور اين قلاب افسونگر روى كيف‌هاى مختلف، هر بار به شكلى نو ظاهر مى‌شود. 


Loewe's 'Puzzle' bag
این يكى، يك کیف مکعب شکل، شاهکاری است از "جاناتان اندرسون۱"، مدیر هنری برند لُئِوه، که آن را اولين بار در سال ۲۰۰۴ طراحی کرد و بعد از آن هربار با رنگ‌آمیزی جدیدی در شوهای لئوه به نمایش گذاشت. کیف "پازل" را مى‌شود به پنج شكل مختلف استفاده كرد: با دسته کوتاه‌اش حمل کرد؛ با بند بلند روی شانه انداخت؛ از آن کوله‌پشتی یک‌بند ساخت و... حل بقیۀ "معما" با شما؟ 


Burberry's 'Belt' bag
با یک نگاه خریدارنه به این کیف مى‌شود به ارتباط بین نام و تزیین روی آن با طراحی مشهور برند "بربری" پی برد؟ تزیین کمربندگونۀ روی این کیف، بی‌شباهت با کمربند بارانی‌های معروف و پرطرفدار برند بربری نیست. اندازه متوسط و بزرگ آن از ماه مارس ۲۰۱۸ با ۱۱رنگ، و اندازه کوچک‌اش از ماه می در ۹ رنگ مختلف عرضه شده است.  

 

1. Jonathan Anderson

  

Brands: