آب دست‌تان هست زمین بگذارید، سری به وب سایت برند «Loewe» بزنید، و سوغات "جاناتان اندرسون" از کنیا را ببینید. حتماً شما هم وقتی مثل ما "فیل‌های کوچکی" که با هنر دست زنان کنیایی تزیین شده را ببینید شگفت‌زده می‌شوید، و وقتی بشنوید که ایده این طراحی، حمایت از سازمان "The Elephant Crisis Fund" در جهت جلوگیری از کشتار فیل‌های آفریقایی و قاچاق عاج آن‌ها بوده به این هنرمند فرانسوی احسن می‌گویید!

جاناتان اندرسون ولی در این راه تنها نبود. او این کار را در همکاری با کمپین "Knot On My Planet" که پیام‌اش "نجات جان فیل‌ها" است، به انجام رساند. آقای اندرسون در توصیف تزیین کم‌نظیر این کیف‌ها می‌گوید: "زنان کنیایی که در این پروژه مشارکت داشته‌اند، نام پرآوازه‌ای در هنرهای سنتی کنیا دارند. آن‌ها با همین فیل‌ها و در میان همین فیل‌ها در شمال کنیا زندگی می‌کنند و هنرشان از حسی ناب الهام می‌گیرد."

تمام سود حاصله از فروش این کیف‌ها به سازمان "The Elephant Crisis Fund" سپرده می‌شود تا برند اسپانیایی لُئِوه قدمی در جهت نجات فیل‌های آفریقایی و جلوگیری از شکار، و قاچاق عاج این موجودات در حال انقراض بردارد.

به این کیف‌ها نگاه کنید؟ در آن‌ها عاج گرانبهایی نمی‌یابید، اما به جایش مهره‌های رنگارنگ، طراحی فوق‌العاده و تزیینات خلاقانه آن زنان آفریقایی است که شما را به "شکارش" ترغیب می‌کند!

Brands: