از سنین میان‌سالی به بعد در آینه نگاه کردن همانا، و چشم تو چشم شدن با مشکلات پوست دور چشم همانا.
پُف، حلقه‌های تیره و چروک‌های ریز و درشت دورچشم، روز به روز بیشتر می‌‎شود و شما را ناراحت و غمگین می‌کند. اما یادتان باشد چاره آن آسان است: استفاده از کرم و سرم دور چشم. کدام سرم، کدام کرم؟ قبول که پیدا کردن یک کرم مناسب در میان انبوه محصولات آرایشی موجود در بازار، مثل پیدا کردن سوزن در انبار کاه است. پس حوصله کنید، این مطلب را بخوانید و با سه درمان مطمئن آشنا شوید: 


Skyn Iceland
روشنی به جای تیرگی
کرم‌های دور چشم کمپانی آمریکایی "Skyn Iceland" سال‌هاست که "محبوب چشم‌هاست". این سرم روشن‌کننده با ترکیب پپتید، تولید کلاژن را افزایش می‌دهد، حلقه‌های سیاه زیر چشم، و افتادگی ناشی از کاهش حجم پوست را از بین می‌برد. همچنین آنتی اکسیدان موجود در این سرم عضلات دور چشم را آرام می‌کند.


Omorovicza
رد پای کلاغ را پاک کنید
پوست اطراف چشم بسیار حساس و نازک است و به همین دلیل محل مناسبی برای ایجاد چروک‌های "پاکلاغی" است. برای پاک کردن رد پای کلاغ باید پوست زیر چشم‌تان را با یک کرم لیفتینگ مناسب همیشه مرطوب نگه دارید. "Omorovicza" با ترکیب ویتامین A یا رتینول و خاصیت آب‌رسانی، به پوست‌تان حجم می‌دهد و باعث استحکام آن می‌شود و بدین ترتیب چروک‌های زیر چشم نرم و محو می‌شوند.


Mgc Derma
صاف و بدون پف
چشم پنجره‌ای به روح است. احساس ما قبل از همه در چشمان ما جان می‌گیرد و به دیگران منتقل می‌شود. با گذشت زمان پوست زیر چشم حساس و نازک شده و چربی‌های اطراف آن از بافت خود جدا و یک حالت پف کردگی به چشم می‌دهد. باید پذیرفت که چنین نگاه پف‌کرده‌ای در انتقال احساس به دیگران واقعی و موفق نیست.

سرم "Mgc Derma" با ساختاری سبک، و ترکیب آنتی اکسیدان، پپتید، و اسید هیالورونیک پوست زیر چشم را سفت و آب‌رسانی می‌کند و باعث کم شدن پف و کبودی دور چشم می‌شود. 

حالا که با سه محصول دورچشم موثر آشنا شدید، فرصت خوبی است که به جنبه‌های دیگری از زیبایی هم توجه کنید؛ به فکر تهیه مداد، سایه چشم و ریمل‌های سیاه یا رنگی دلفریب باشید و جذابیت نگاه‌تان را تکمیل کنید!

Brands: