اگر پوست صورت شما کاملا خشک یا کاملا چرب است، تکلیف‌تان برای تهیه و استفاده از لوسیون و پاک‌کننده‌های پوست روشن است. اما اگر پوست شما ترکیبی است، باید با آن مدارا کنید و در انتخاب تونر و پاک‌کننده مناسب دقت و وسواس بیشتری به خرج دهید. راه حل ساده است، کلافه نشوید: محصولی انتخاب کنید که چربی روی پیشانی، بینی و چانه شما را کنترل کند و خشکی زیر چشم و گونه‌ها‌یتان را از بین ببرد. 

برند استرالیایی «Aesop»، از شناخته‌شده‌ترین برندهای زیبایی و سلامت پوست در جهان، با ارائه سه فرآورده جدید شامل پاک‌کننده، تونر و مرطوب‌کننده مشکل پوست‌های ترکیبی را حل کرده است. 

In Two Minds Facial Cleanser
پاک‌کننده ملایم اِی‌ساپ، با ترکیب منحصر به فرد اسید سالیسیلیک، فندق افسونگر (گیاهی از تیره انجیلیان) و مریم‌گلی، چربی‌های اضافی پوست را از بین می‌برد، منافذ پوست را تمیز می‌کند و پوستی تمیز و براق برای شما به ارمغان می‌آورد.

In Two Minds Facial Toner
ترکیب فندق افسونگر و گیاه بابونه در این تونر، رطوبت لازم پوست شما را تامین می‌کند، و به آن جلوه‌ای زیبا و شاداب می‌بخشد.  

In Two Minds Facial Hydrator
مرطوب‌کننده سبک اِی‌ساپ با عطر خوش صندل و کوپایبا، سریع جذب قسمت‌های خشک پوست می‌شود و آن را آبرسانی می‌کند. 

با پوست خود کنار بیایید و به آن بیش‌تر توجه نشان دهید، رمز سلامت پوست‌های ترکیبی در حفظ تعادل در قسمت‌های چرب و خشک پوست، و کلید آن، استفاده از محصولات اِی‌ساپ است!

Brands: